Babie Lato 2017

Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy organizuje 18. Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów „Babie Lato 2017”. Przegląd odbędzie się w sobotę 10 czerwca na Płycie Starego Rynku w Bydgoszczy. „Babie Lato” rozpoczyna się o godz. 10:00.

Wydarzenie na oficjalnym profilu Facebook: https://www.facebook.com/events/176972872787997

Materiały do pobrania w formacie PDF:

Kartę prosimy przesłać na adres e-mail integracja@kpck.pl w temacie e-maila proszę wpisać „Babie lato” lub na adres: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury, 85-033 Bydgoszcz, plac Kościeleckich 6 z dopiskiem na kopercie „Babie Lato”. Termin zgłoszenia do przeglądu upływa z dniem 30.03.2017. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy dokładne informacje dotyczące Przeglądu. 

Nie zapewniamy wyżywienia. W informatorze który będzie do Państwa dyspozycji przed Przeglądem (wyślemy pocztą elektroniczną) podamy pobliskie restauracje w których otrzymacie zniżkę. Zapewniamy poczęstunek.

Wszystkie informacje dotyczące Przeglądu znajdować się będą na naszej stronie internetowej www.kpck.pl w zakładce Integracja Międzypokoleniowa i Facebooku Pracowni Integracji Międzypokoleniowej www.facebook.com/integracja.kpck.

Informacji udziela Pracownia Integracji Międzypokoleniowej: Grażyna Kaczmarek-Piasecka, Julian Waszak, Dominika Karbownik, Mateusz Grzębski

 

Metryczka newsu:

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
KPCK jest instytucją
samorządu województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego