„Dobre bo polskie”

Download PDF

Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na wyjątkowy Bal Wielopokoleniowy „Dobre bo polskie”. 11 listopada 2017 roku w Restauracji Zatoka w Bydgoszczy będziemy wspólnie obchodzić Narodowe Święto Niepodległości przy najlepszych polskich utworach muzycznych. Zabawę uświetni uroczysty obiad i kolacja oraz konkursy tematyczne. W tym wyjątkowym dniu bawmy się, tańczmy, cieszmy i pijmy razem! Pokażmy, że Polacy potrafią radośnie obchodzić rocznicę odzyskania wolności!

Bal Wielopokoleniowy „Dobre bo polskie” odbędzie się w Restauracji Zatoka przy ul. Św. Floriana 6a w Bydgoszczy. Na zabawę można wnieść własny alkohol. Stroje nawiązujące do klimatu XX-lecia międzywojennego oraz biało – czerwone akcenty mile widziane.

Cena wejściówki na Bal to 65 złotych. W cenie zapewniamy:
– miejsce przy stoliku
– obiad i kolację
– zimne przekąski
– czynny bar z zimnymi napojami i drinkami
– znakomitą zabawę przy najlepszych polskich przebojach
– niezapomniany klimat XX-lecia międzywojennego

Wpłaty na zabawę przyjmujemy od 2 do 30 października w Pracowni Integracji Międzypokoleniowej (pokoje nr 4 i 12 na parterze) Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich 6. Serdecznie zapraszamy! tel. 52 585 15 01, integracja@kpck.pl

Metryczka newsu: