Kobietnik 2017

KOBIETNIK Międzypokoleniowa Sesja (Świata) Kobiet już za nami. W tym roku Pracownia Integracji Międzypokoleniowej włączyła się do organizacji wydarzenia. W programie od juniora do seniora każdy znalazł coś dla siebie – wykłady, występy, warsztaty, pokazy, saloniki, strefy, punkty tematyczne i wiele, wiele więcej. A frekwencja dopisała – od rana przyszli najmłodsi, potem trochę starsi, a po południu tłumnie przybyli seniorzy! Rozpoczęcie KOBIETNIKA uświetnił występ Żeńskiego Chóru Kameralnego „Belcanto” z Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod opieką instruktorską Dyrygenta Łukasza Hermanowicza. Zajęcia plastyczne dla najmłodszych poprowadziła Dominika Karbownik oraz Mateusz Grzębski. Czytanie bajek z magicznego kuferka przygotowały nasze Panie z Akademii Sztuk Wszelakich oraz Klubu Pracy Twórczej „Pipsztyk”. Julian Waszak wraz z bydgoskimi Amazonkami edukował płeć piękną w zakresie profilaktyki onkologicznej. Dla panów również przygotowaliśmy materiały edukacyjne dotyczące „męskich spraw”, bo zdrowie to wspólna sprawa! Pięknie dziękujemy niezastąpionej Dominice Dubieli za pomoc przy naszych zajęciach oraz dr Natalii Gniadek za pomoc w punkcie konsultacyjnym. To był dla wszystkich bardzo pracowity dzień, kończymy go zmęczeni ale szczęśliwi, do zobaczenia za rok na kolejnym KOBIETNIKU.

 

Metryczka newsu:

  • Opublikował – Julian Waszak, poniedziałek 29.05.2017
  • Kontakt – integracja@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
  • Facebook – zapraszamy do polubienia PIMu na Facebooku
  • Kalendarz – zapraszamy do subskrybowania wydarzeń PIMu
  • Zastrzeżenie – treści publikowane na (tej) stronie internetowej przez jej autorów w rozumieniu przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (t. j. Dz. U. z 2015 r., poz. 1923 z późn. zm.) podlegają ochronie przewidzianej w tej ustawie.
Kujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
KPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego