16 lutego 2019 (sobota) godz. 10:00

Mała Akademia Ekologiczna: Jak się zachowywać w środowisku naturalnym.

Mała Akademia Ekologiczna, to zajęcia kierowane są do dzieci od 7 do 11 lat. Składają się na nie: wykład/prezentacja i warsztaty (w trakcie przewidziana jest przerwa na poczęstunek). Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Na zajęcia obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona): tel. 52 585 15 02 (wew. 101), sekretariat@kpck.pl. Warunkiem uczestniczenia dzieci w zajęciach jest obecność opiekunów. 

Obserwowanie przyrody jest ciekawą formą spędzania wolnego czasu, jednakże jak to robić by nie wywrzeć na niej negatywnego wpływu? Podczas kolejnego spotkania, które odbędzie się 16 lutego 2019, zagramy w grę „Przyrodnicza ekspedycja” i będziemy obserwować ptaki spotykane w mieście i nad rzeką Brdą. Na spacerze będziemy spoglądać na wodę i w niebo przez lunetę, dzięki temu ptaki będą jak na dłoni! Zajęcia poprowadzi: Dawid Kilon.

Przedsięwzięcie dofinansowywano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Kujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
KPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego