Zespolaki – wernisaż wystawy fotografii Katarzyny Grys

Stowarzyszenie Dzieci z Zespołem Downa „Zespolaki” oraz Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na wernisaż wystawy fotografii Katarzyny Grys. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wykład dr Małgorzaty Karwowskiej oraz projekcja filmu dokumentalnego przygotowanego przez Studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
Członkowie Stowarzyszenia o wystawie:

Celem sesji zdjęciowej jest pokazanie piękna, wrażliwości, miłości i czułości fotografowanych dzieci. Nasze dzieci, dzieci z zespołem Downa funkcjonują wśród społeczeństwa, są jego częścią. Wystawa ma więc na celu popularyzację wiedzy na temat zespołu Downa, ma wzbogacić odwiedzających intelektualnie i emocjonalnie poprzez rozbudzenie empatii, wrażliwości i tolerancji. Mamy nadzieję, że wystawa podniesie świadomość społeczeństwa na temat niepełnosprawności i zespołu Downa. Mamy nadzieję, że rodzice niepełnosprawnych dzieci przyłączą się do nas abyśmy wspólnie mogli się wspierać i pomagać naszym dzieciom.

Zapraszamy 20.06.2017, wtorek, godz. 17.00-19.00, Salon Hoffman KPCK, Plac Kościeleckich 6, wstęp wolny 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
KPCK jest instytucją
samorządu województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego