Złote piaski czekają!

Już we czwartek 24 listopada zapraszamy wszystkich do Klubu KANCELARIA przy ul. Przesmyk 1 w Bydgoszczy na kolejny Dancing Międzypokoleniowy! Tym razem czeka nas „Podróż Dużym Fiatem do Złotych Piasków Nessebaru”! Przeżyjemy wspólnie najlepsze wakacje PRLu! Ruszymy w wakacyjne wojaże Dużym Fiatem przy najlepszych przebojach lat 60, 70 i 80 XX wieku!

Koszt wstępu dla 1 osoby to 40 złotych. W cenie wstępu na potańcówkę zawarte jest:
+ miejsce przy stoliku (strefa kanap)
+ szwedzki stół z klasycznymi przekąskami wakacyjnych zabaw
+ 2 drinki do odbioru w barze (wydajemy na kartki)
+ konkursy z nagrodami
+ najlepsza muzyka lat 60, 70 i 80 XX wieku
+ filmowe niespodzianki (projekcje filmów przez całą zabawę)

Przez całą zabawę będzie czynny dla Państwa bar z profesjonalną obsługą i przystępnymi cenami. Na imprezę zapraszamy grupy, pary oraz singli! Impreza jest otwarta dla wszystkich bez względu na wiek. Bez wątpienia będą to najlepsze wakacje tej jesieni! Zapisy i wpłaty na zabawę przyjmujemy w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy, plac Kościeleckich 6. Serdecznie zapraszamy!

Do Złotych Piasków możecie dojechać Syrenką, Trabantem, Warszawą, Dużym i Małym Fiatem oraz każdym środkiem lokomocji jaki Wam się tylko wymarzy! Autostopem także można! Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia i nie spakował walizek, to zapraszamy do obejrzenia zdjęć z poprzednich Dancingów!

 

Metryczka newsu:

Kujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
KPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego